Drodzy Rodzice!

Przedszkole oraz Klub Malucha PANDA to miejsce stworzone specjalnie z myślą o Waszych pociechach. Mamy świadomość jak wielkim problemem jest znalezienie odpowiedniej opieki dla dziecka. Dlatego też postanowiliśmy Wam w tym pomóc!

Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 8 miesięcy do 6 lat.

Od września 2012 Klub PANDA rozszerzył swoją działalność o Punkt Przedszkolny o profilu artystycznym.

Stawiamy sobie za cel wspomaganie i wspieranie rodziców w wychowaniu ich dzieci. W naszym Klubie zapewniamy przyjazną i domową atmosferę, w której dzieci szybko się aklimatyzują. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, iż Wasze pociechy będą u nas bezpieczne, uśmiechnięte i radosne.

Głównym naszym założeniem jest wspieranie i ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

Oferujemy interesujący program edukacyjny i artystyczny stymulujący rozwój dziecka jak również ciekawe sytuacje dydaktyczne sprzyjające w realizowaniu dążeń dziecka do wyrażania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, ruchowej i werbalnej.

W naszym przedszkolu oraz klubie prowadzone są regularnie zajęcia z języka angielskiego metodą Musical Babies, rytmiki z elementami muzykoterapii, ceramiki, zajęcia z psem, warsztaty teatralne oraz zajęcia dodatkowe tj. taniec nowoczesny, taekwon-do, basen, warsztaty animacji, robotyka oraz zimą szkółka narciarska. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę wyspecjalizowaną w danej dziedzinie, a zajęcia artystyczne prowadzą zawodowi artyści.

Pozostawiając dziecko z nami, możecie być Państwo pewni, że twórczo i aktywnie spędzi czas.

W naszej placówce są oddzielne miejsca zabaw dla maluszków oraz dzieci starszych. W trakcie dnia dzieci mają część zajęć wspólnych, dzięki temu uczą się współdziałać i akceptować siebie na wzajem, co wpływa pozytywnie na ich rozwój. Posiadamy również duży ogród z placem zabaw oraz warzywnikiem, który dzieci samodzielnie pielęgnują i uprawiają na nim warzywa. Mnóstwo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Wiosną i latem sporo zajęć tj. ceramika, taekwon-do odbywa się w ogrodzie.

Z pewnością dogodny dojazd, duży parking i domowa atmosfera pozwolą Państwu poczuć komfort i bezpieczeństwo miejsca, w którym przebywają Wasze dzieci. Serdecznie zapraszamy!